DUK

DUK – Mes atsakome į jūsų klausimus

Čia atsakome į svarbiausius mūsų bendruomenės klausimus

1

Koks yra paslaugų mokestis nuomotojams?

Už sėkmingą nuomą Campunite uždirba 10 % komisinių. Kadangi visi mokesčiai yra automatiškai pridedami prie jūsų vienos nakties kainos, jūs gaunate 100% nurodytos sumos.

2

Į ką turiu atsižvelgti nuomojant??

Jūsų transporto priemonė turi būti tvarkinga, turėti valstybinius numerius ir būti apdrausta draudimu leidžiančiu išsinuomoti. Jūs galite rinktis arba savo draudimą, arba mūsų siūlomą Campunite-Helvetia draudimą.

3

Kas yra atsakingas už transporto priemonės valymą?

Paprastai nuomininkas turėtų perimti švarią jūsų transporto priemonę ir vėl švarią ją jums grąžinti. Tačiau galimas yra ir susitarimas tarp nuomininko ir nuomotojo (pvz., nuomotojas pasirūpins kemperio išvalymu po kelionės už fiksuotą 100 CHF įkainį)..

4

Kaip ir kada gausiu savo nuomos pajamas?

Uždarbį visada gausite banko pavedimu mėnesio pradžioje.

5

Ką reiškia transporto priemonės kodas 187 registracijos dokumente?

Kodas 187 transporto priemonės registracijos dokumente apsaugo nuo jūsų transporto priemonės savininko pasikeitimo (taikoma tik Šveicarijos transporto priemonėms) ir taip apsaugo jus nuo kaip nuomotojus. Kad toks kodas būtų įvestas bei pritaikytas jūsų transporto priemonei, turite kreiptis į atsakingą kelių eismo tarnybą.

6

Iki kada galiu atšaukti kelionę?

Jau užsakytą kelionę galite atšaukti šiomis sąlygomis: >7 dienos iki užsakymo datos pradžios; 100% grąžinimas (išskyrus 3% mokėjimo teikėjo mokesčių). >likus 48 valandoms iki užsakymo datos pradžios; 50% nuomos kainos grąžinimas, 100% draudimo mokesčių grąžinimas (išskyrus 3% mokėjimo teikėjo mokesčių). atšaukimas prieš pat nuomos laikotarpio pradžią; Nuomos kaina negrąžinama, 100% grąžinami draudimo mokesčiai (išskyrus 3% mokėjimo teikėjo mokesčių)